.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
سه‌شنبه, 3 ارديبهشت 1398

رو عنوان : ثبت حدود دو میلیون سفر نوروزی توسط ناوگان تاکسيراني اصفهان
عنوان : ثبت حدود دو میلیون سفر نوروزی توسط ناوگان تاكسیرانی اصفهان
کد خبر : ۴۳۵۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در ایام نوروز یک میليون و نهصد و بيست هزار سفر توسط ناوگان تاکسيراني ثبت شده است.
 
در نوروز روزانه بالغ بر یکصد و بیست ( ۱۲۰) هزار نفر در شهر اصفهان توسط ناوگان تاکسیراني جابه جا شده اند.
 
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسيراني شهرداري اصفهان گفت: از آغاز تعطيلات نوروز تا پايان طرح سفرهاي نوروزي فروردين ماه  به طور ميانگين  يک ميليون و نهصد و بيست هزار سفر توسط تاکسي‌هاي شهر اصفهان انجام شده است.
 
به نقل از روابط عمومی سازمان تاکسیرانی هادي منوچهري اظهارکرد: از يکم تا پايان طرح سفرهاي نوروزي فروردين ماه سال جاري  تاكسيها طرح ستاد نوروز در ۱۴ ايستگاه گردشگري شهر و ما بقي تاكسيها وآژانسها در ساير خطوط خدمت رساني به مسافران را انجام داده‌اند كه تاكنون به طور ميانگين روزانه ۱۲۰ هزار سفر توسط تاكسيراني ثبت شده است.
 
وی با بیان اینکه بر اساس نيازسنجي ۱۷ نقطه براي جابه جايي مسافران درون شهري اصفهان در ايام نوروز از طريق تاکسي در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: اين ۱۷ نقطه شامل مكان‌هاي پرتردد شهر مانند ناژوان، ميدان نقش جهان، سيتي سنتر و ... بوده است.
 
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسيراني شهرداري اصفهان افزود: در ۱۷ نقطه معرفي شده ۱۷ ايستگاه از سوي سازمان تاکسيراني مستقر شده که كار سرويس دهي به مسافران و نظارت بر عملكرد تاكسي‌ها را انجام مي‌دهند.
 
وی با بیان اینکه تعرفه کرايه‌ها به صورت برچسب بر روي تاکسي‌ها نيز نصب شده است، افزود: براي ايام نوروز تاكسي‌هايي را در ايستگاه‌ها مستقر شده كه داراي وضعيت ظاهري مناسب و ايمني كافي هستند.
 
منوچهری تصریح کرد: قبل از ایام نوروز نيز آموزش‌هاي لازم به رانندگان براي حفظ ايمني بيشتر خودرو و مسافر و نحوه برخورد صحيح با گردشگران ارائه شده است.
 
وی با بیان اینکه نحوه عملکرد تاکسيرانان نيز از سوي كاورپوشان شركت هاي نظارتي مورد ارزيابي قرار مي‌گيرد، گفت: ما آمادگي لازم براي افزايش تعداد تاكسي‌ها در شهر را بر اساس نيازسنجي روزانه داريم به طور مثال در روزهاي اخير با افزايش تردد به سيتي سنتر، تعداد تاكسي‌ها در اين خط افزايش يافت.
 
وی در ادامه افزود از جمع ۹ هزار تاکسی زرد اصفهان تعداد ۱۱۰۰دستگاه در طرح نوروزی شرکت نمودند که مابقي تاكسيها به صورت گردشي در خطوط ديگر فعال بودند و ميانگين سفر روزانه درشهر اصفهان  بالغ بر يكصد و بيست  هزار سفر در روز مي باشد .
منوچهری در پایان از تمام عوامل ،شرکت کننده در طرح ستاد نوروزی سازمان تاکسيراني تقدير وتشكر نمود.
 
 
روابط عمومی واطلاع رسانی سازمان مدیريت ونظارت بر تاکسيراني شهرداري اصفهان.


بازگشت           چاپ چاپ         
 

پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0