يکشنبه, 27 مرداد 1398

  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ 
  • کد خبر : ۴۳۵۷
تاكسیرانی كرمانشاه
رضایت مسافران از عملکرد نوروزی تاکسیرانی کرمانشاه جابجائی بیش از 4500 گردشگر نوروزی درکرمانشاه با طرح تاکسی گردشگری

رضایت مسافران از عملکرد نوروزی تاکسیرانی کرمانشاه

جابجائی بیش از 4500 گردشگر نوروزی درکرمانشاه با طرح تاکسی گردشگری

 

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه با اشاره به جابجائی بیش از 4500 گردشگر نوروزی درکرمانشاه با طرح تاکسی گردشگری، از رضایت مسافران نوروزی از خدمات سازمان تاکسیرانی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، سجاد سلیمانی گفت: از آغاز تعطیلات نوروز تا پایان طرح سفرهای نوروزی فروردین ماه توسط تاکسی‌های شهر کرمانشاه خدماتی نظیر طرح رایگان تاکسی گردشگر و تاکسی راهنمای مسافر، به مسافران نوروزی ارائه شد که بسیار مورد استقبال و رضایت آنان قرارگرفت.

وی اظهارکرد: از یکم تا پایان طرح سفرهای نوروزی فروردین ماه سال‌جاری، تاکسی‌های طرح ستاد نوروز در دو ایستگاه گردشگری شهر مستقر و اقدام به جابجایی و انتقال مسافران به اماکن گردشگری و تفرجگاهی داخل شهر می نمودند که در این راستا بیش از 4 هزار و 570 مسافر نوروزی توسط این تاکسی ها جابجاشدند.

وی یادآورشد:  مابقی تاکسی‌ها وآژانس‌ها نیز در سایر خطوط، خدمت‌رسانی به مسافران را انجام داده‌اند که به طور میانگین  در ایام نوروز 98 روزانه پانصد هزار نفر سفر هزار سفر توسط تاکسیرانی انجام شده است.

سلیمانی با بیان اینکه قبل از ایام نوروز نیز آموزش‌های لازم به رانندگان برای حفظ ایمنی بیشتر خودرو و مسافر و نحوه برخورد صحیح با گردشگران ارائه شده بود ، گفت: برای ایام نوروز تاکسی‌هایی در ایستگاه‌ها مستقر شدند که دارای وضعیت ظاهری مناسب و ایمنی کافی بودند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    پورتال اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور

    5.3.9.0
    V5.3.9.0